{{name}}
- Service
- Sfeer
- Catering
{{user.city}}
{{date_of_visit_formatted}}
{{review_text}}
Unieke Historische Locatie op Amsterdam Centraal Station
Bij deze nog onontdekte, verborgen parel van Amsterdam, kunt u op een unieke manier uw evenement ervaren, want het historische restaurant (ontworpen door de beroemde architect Pierre Cuypers die ook het Rijksmuseum ontwierp) bevindt zich op een van de perrons van het Centraal Station van Amsterdam. Het monumentale pand uit 1885 heeft naast een uitstekend restaurant ook twee privé ruimtes beschikbaar: De 1e Klas Wachtkamer en de 4 Seizoenen Wachtkamer. De locatie is beloond als het beste treinstation restaurant volgens de Britse krant 'The Guardian' en heeft daarnaast ook nog eens mooi uitzicht op het oude centrum van Amsterdam!
Deze historische toplocatie is gevestigd in de oude wachtkamers, die volledig gerestaureerd zijn. Een plek vol inspiratie en authenticiteit! Een plek waar uw evenement direct een tweede dimensie krijgt. Deze locatie is uitermate geschikt voor (zakelijke) bijeenkomsten, vergaderingen, presentaties, workshops, borrels en (huwelijks)feesten maar ook voor stijlvolle, grotere diner tot zo'n 250 personen. Liever iets meer privacy? Dan kunt u een wachtruimte afhuren. Overnachten Deze locatie heeft zelf geen overnachtingsmogelijkheden, maar vanwege hun optimaal centrale ligging zijn zij omringd met tal van hotels. Zoek je een locatie met om ook te overnachten? Dan denkt deze locatie graag met jou mee.
Ze werken nauw samen met verschillende evenementenbureaus en andere partners. Zowel activiteiten op locatie als in Amsterdam zijn mogelijk. Denk aan een pubquiz, een "Ik hou van Holland-spel" of een rondvaart. Elke woensdag is er bijvoorbeeld een bingoshow, maar dan met een 'hippe touch'. Een avond vol entertainment, muziek, zang en waar een mix van locals en zakelijke gasten bijeenkomen. Eén en al gezelligheid!
{{user.city}}
{{date_of_visit_formatted}}
{{review_text}}
Deze locatie is 7 dagen per week geopend vanaf 09:30 uur tot 23:00 uur en voor events eventueel tot 01:00 uur.
De Vier Seizoenen kamer is de meest historische plek voor een lunch, diner, borrel, vergadering of andere gelegenheid in Amsterdam. In 1881 deed deze ruimte dienst als exclusieve eetkamer voor de 1e Klas passagier, inmiddels een eeuw later is deze kamer voor iedereen beschikbaar. U kunt hier terecht met kleinere gezelschappen tot ongeveer 40 personen. De Vier Seizoenen kamer is per dagdeel of voor een gehele dag te huren. Daarnaast zijn er ook vergaderarrangementen beschikbaar, vraag naar de mogelijkheden!
Capaciteit: 2-40 personen
Deze klassieke ruimte met indrukwekkende bar in Cuyperiaanse stijl werd vroeger gebruikt als wachtkamer voor de 1e Klas passagier. De Wachtkamer is geschikt voor 120 personen in een diner set-up en voor 250 personen in een receptie set-up en beschikt over een beamer, een groot scherm en een microfoon. Formeel of informeel, het team van Grand Café 1e Klas bouwt graag de perfecte setting voor u. De Eerste Klas Wachtkamer is per dagdeel te huur of voor een gehele dag te huren. Daarnaast zijn er ook vergaderarrangementen beschikbaar, vraag naar de mogelijkheden!
Capaciteit: 2-250 personen
Deze locatie biedt culinaire arrangementen voor elke doelgroep en houdt graag rekening met ieder gewenst budget. Kies uit onderstaande lekkernijen of vraag naar de opties voor jouw wensen! De locatie voorziet eventueel ook in grote diners tot 160 genodigden aan luxe gedekte tafels en comfortabele stoelen of informele en feestelijke diners in buffetvorm of walking diners met fancy fingerfood.
Koffie of thee met vers gebak.
€9,50 p.p.
Twee luxe broodjes met diverse kaas- en vleeswaren, kleine salade, broodje kroket (of soep), koffie en thee.
€22,50 p.p.
3-gangen keuzemenu.
€42,50 p.p.
Parelcouscous salade, broodje Oma Bobs kroket, verse tomatensoep, diverse soorten broodjes; twee luxe bolletjes per persoon met diverse kaas- en vleeswaren en zoet beleg, krentenbrood en mini chocoladebroodjes (kan ook geheel vegetarisch) en fruitsalade.
€27,50 p.p.
3 luxe, huisgemaakte canapes.
€10,50 p.p.
Inclusief Oma Bobs bitterballen, kaassoufflé, kipkrokant, Hollandse kaas en Amsterdamse ossenworst. Wordt geserveerd met chilisaus, mosterd en mayonaise
€16,75 p.s.
Vanaf €41,00 per persoon
€41,00 p.p.
Vanaf €34,50 per person
€34,50 p.p.
Inclusief onbeperkt thee €34,50 per persoon/Inclusief onbeperkt thee en een glas prosecco €39,50 per persoon
€34,50 p.p.
Vleesvrije draadjesbitterbal, bospaddenstoelen kroketje groentekroketje, Thai green curry bite, mini loempia en samosa
€16,75 p.s.
€5,50 p.p.
Inclusief groenten met dip en vers fruit.
€5,00 p.p.
3 soorten Italiaanse vleeswaren, burrata met tomaat, 2 personen per plank olijven en brood.
€14,75 p.s.
Brood met diverse dips en smeersel
€14,75 p.s.
Deze locatie beschikt over uitstekende vergadermogelijkheden met professionele AV-middelen, een beamer, groot scherm en microfoon. Het gebruik van wifi is gratis en een beamer, flip-over of geluidsinstallatie kun je hieronder bijboeken!
€125,00 per dag
€17,50 per dag
Kom met de trein, metro, tram, bus, auto of fiets; op elke mogelijke manier kun je bij deze centrale locatie komen! Parkeren kan op loopafstand van het station voor maximaal €10,- per dag.
Verborgen op een bijzondere locatie; het perron op het CS van Amsterdam!