Sfeervol Vergaderen in een Botanische Kas

Bijzondere vergaderlocatie in Baarn met mogelijkheden voor originele teambuildingsactiviteiten 5 / 5 (3 )

  • Vergadering, Brainstorm, Training, Presentatie, Plenair, Borrel & Ontvangst, Marktonderzoek, Teambuilding, Congres
  • Baarn, Utrecht
  • 3 ruimtes
  • 2 - 50 personen
  • €€€€
  • Vlakbij snelweg, Gratis parkeren, Treinstation op loopafstand, Oplaadpunt(en) elektrische auto
  • Design/Modern, Eigentijds, Huiselijk, Klassiek
  • WIFI, Internet, Beamer, Scherm of projectiewand, LCD/TV scherm, Airco, Live streaming

De Voordelen

  • Gratis Boekingsservice, geen reserveringskosten
  • Acties & Voordeel: locaties zijn regelmatig goedkoper als je via ons boekt!
  • 24/7 vrijblijvend reserveren en opties aanvragen
  • Locaties gemakkelijk met elkaar vergelijken
  • Direct inzicht in prijzen en mogelijkheden

Lees Meer

De indrukwekkende, honderd jaar oude botanische kas waarin de drie vergaderruimtes zich bevinden is ronduit bijzonder te noemen. De locatie is gelegen in het Cantonspark in Baarn, is omringd door groen en biedt naast ruimtes om te vergaderen en diverse eet en borrel opties, ook mogelijkheden voor originele teambuilding activiteiten. Een locatie met de rust en allure van weleer en de verrassende beleving van nu. Door de glazen wanden en hele vele groen binnen en buiten de kas, lijkt het net of de vergadering buiten plaatsvindt. Veel licht, een prettige omgeving en diverse faciliteiten zorgen voor een optimale vergadersfeer. Tussen het groen, maar toch op 15 minuten loopafstand van het treinstation. Ook leuk en nog niet eerder vertoond in Nederland: vergaderen ín een Escape Room. De werkkamer van de professor biedt een sfeervolle ruimte om te vergaderen met kleine groepen en kan natuurlijk na de vergadering direct gebruikt worden voor een spannende team building activiteit.

Mogelijkheden

Deze locatie is een voormalige tropische kas in het Cantonspark in Baarn. De locatie beschikt over een theetuin met terras en twee escape rooms die unieke mogelijkheden bieden om te vergaderen of brainstormen. Daarnaast biedt de locatie een ruimte aan groepen tot 50 personen in verschillende opstellingen. Er heerst een rustgevende sfeer en door het vele daglicht een prettige inspirerende ambiance. Door de grote hal en de verschillende soorten ventilatie is deze vergaderlocatie de perfecte plek voor een bijeenkomst!

Van vrijdag t/m zondag is de locatie vrij toegankelijk als horeca locatie, maar van maandag t/m donderdag exclusief te huur voor bijzondere meetings!

Wij verzorgen verschillende catering mogelijkheden, de locatie is tot max 19.00 uur te huur. 
Het is niet mogelijk om te dineren.

Vergaderen in een Escape room

Elixir is de eerste escape room ter wereld in een kas en de enige in Nederland waarbij je kunt vergaderen ín de escaperoom. De locatie heeft 2 identieke kassen in de grote Botanische kas voor kleine groepen (max. 6 personen per ruimte).

De ruimtes zijn glazen kassen; Je hebt én privacy én zeeën van daglicht. Maar ook airconditioning om je hoofd koel te houden. Mocht je willen uitbreken? Dan loop je vanaf het terras het botanische Cantonspark in. Óf je combineert je vergadering met de Elixir Escaperoom!

Bekijk op kaart

Activiteiten

De locatie heeft een prachtige tuin met bankjes om tot rust te komen en het botanische Cantonspark is perfect voor een wandelingetje. Het groene buitenterras biedt mogelijkheden om buiten te vergaderen. Genoeg vergaderd? Boek met het hele team een spannende escape room en probeer door middel van teamwork uit de kamer te ontsnappen of ga op onderzoek uit in het park en probeer Het Mysterie van de Botanische tuin op te lossen met een Ipad spel.

3 reviews en 3 beoordelingen 5 / 5

Service
5 / 5
Sfeer
5 / 5
Catering
5 / 5

Schrijf een review!

Ruimtes

Deze locatie beschikt over drie bijzondere vergaderruimtes. Omringd door veel daglicht, planten en interessante instrumenten doe je weer nieuwe inspiratie op en ben je even helemaal op een andere plek.

Openingstijden & dagdelen

De locatie is de gehele week geopend van 09:00 uur tot 19:00 uur.

  • Ruimtes Elixir kas 1

    Elixir kas 1

    Vergaderopstelling: max. 6 personen

    Capaciteit: 2-6 personen

  • Ruimtes Elixir kas 2

    Elixir kas 2

    Vergaderopstelling: max. 6 personen

    Capaciteit: 2-6 personen

  • Ruimtes Gehele locatie (exclusief)

    Gehele locatie (exclusief)

    Vergaderopstelling: max. 25 personen | Staande opstelling: max. 50 personen

    Capaciteit: 2-50 personen

Hapjes & drankjes

De locatie beschikt over de volgende eet- en drinkmogelijkheden:

  • Koffie-arrangement (halve dag)

    Koffie, thee, water en iets lekkers

    €12,50 p.p.

  • Koffie-arrangement (hele dag)

    Koffie, thee, water en iets lekkers

    €20,00 p.p.

  • Lunch met soep en salade

    Gedekte tafel met uitgeserveerde soep, overheerlijke Wintertuin Salades, verschillende soorten belegde broodjes, koffie, thee, water en sap.

    €22,50 p.p.

  • Vergaderarrangement (halve dag)

    Koffie, thee, water, iets lekkers en handfruit.

    €12,50 p.p.

  • Lunch zonder soep en salade

    €15,50 p.p.

  • Vergaderarrangement (hele dag)

    Koffie, thee, water, iets lekkers en handfruit.

    €25,00 p.p.

  • Borrelhapjes

    Uitgebreide gemengde borrelplank met kaas, charcuterie, nootjes en brood

    €10,00 p.p.

Extra's

  • Audio set

    €75,00 p.s.

  • Flipover (1 flipover is gratis), vanaf de tweede:

    €25,00 p.s.

  • TV scherm

    €50,00 p.s.

  • Extra uur vergaderen

    €150,00 per uur

  • Escape Room

    Deze escape room neemt jou mee naar het jaar 1929, waar een bevlogen botanicus al jarenlang werkt aan zijn ambitie: het creëren van een levenselixer. Lukt het jullie om hem te helpen en uit de escape room te ontsnappen? De prijs is voor een escape ervaring met maximaal 6 personen.

    €129,00 p.s.

  • Ipad-Parkspel

    In Het Mysterie van de Botanische Tuin ga je met je team op zoek naar de sleutel van die schatkist. Gewapend met mysterieuze aantekeningen en een speciale iPad trek je het park in. Op verschillende plekken hoor je stemmen uit het verleden. Ontrafel samen Het Mysterie van de Botanische Tuin en open als eerste team de schatkist! De prijs is per team van 4 personen.

    €9,50 p.p.

De Voordelen

  • Gratis Boekingsservice, geen reserveringskosten
  • Acties & Voordeel: locaties zijn regelmatig goedkoper als je via ons boekt!
  • 24/7 vrijblijvend reserveren en opties aanvragen
  • Locaties gemakkelijk met elkaar vergelijken
  • Direct inzicht in prijzen en mogelijkheden

Lees Meer

Ligging & kaart

De locatie is goed te bereiken met het OV en de auto. Vanaf NS station Baarn is het ongeveer 15 minuten lopen. Loop via het Cantonspark (ingang Faas Eliaslaan) om op de mooiste manier bij de locatie aan te komen. Er zijn twee oplaadpunten voor elektrische auto’s aanwezig.

Ook wat voor jou?

Gesloten

Nieuw? Meld je aan

Het duurt slechts 1 minuutje en je kunt van alle gemakken van de site gebruik maken!

Login met je Inspiratie op Locatie account

Gesloten

Wachtwoord vergeten?

Annuleren