Statig Landhuis nabij Arnhem
Vergader, feest en overnacht op dit landgoed in De Steeg
- Vergadering, Brainstorm, Training, Presentatie, Plenair, Borrel & Ontvangst, Private Dining, Congres, Meerdaagse met Overnachting, Feest
- De Steeg, Gelderland
- 4 ruimtes
- 6 - 180 personen
- Op aanvraag
- 22 slaapkamers
- Vlakbij snelweg, Gratis parkeren
- Eigentijds, Klassiek
- WIFI, Internet, Beamer, Scherm of projectiewand
-
Mogelijkheden
Dit 18de-eeuws landhuis staat middenin een park en biedt een betoverend uitzicht over de Gelderse IJsselvallei en de bossen van de Veluwezoom. De prachtige locatie bevindt zich in het dorp de Steeg en beschikt over vier van grootte verschillende vergader-en feestruimtes. Alle zalen zijn aan elkaar te koppelen, waardoor je hier met maximaal 250 personen terecht kunt. Kom je langs voor een meerdaagse bijeenkomst? Er zijn 22 hotelkamers met een schitterend uitzicht op het groen. Daarnaast kun je hier ook je bruiloft vieren. Het landgoed is een officiële trouwlocatie, waardoor je hier je gehele dag kunt organiseren!
Je vindt dit statige landhuis in het dorpje De Steeg, nabij Arnhem. De locatie ligt dichtbij de snelweg en je kunt op eigen terrein parkeren. Kom je met het openbaar vervoer? Neem bus 43 naar halte Brantsenpark. Vanaf daar wandel je binnen 10 minuten naar je plaats van bestemming.
Ligging & kaart
Ook wat voor jou?
-
Klimaatneutraal Brainstormen in Multifunctioneel Meeting Center
- Arnhem
- 14 ruimtes
- €€€
- 2 - 200 personen
-
Creatieve Brainstormlocatie voor een Meerdaagse Bijeenkomst
- Zaltbommel
- 13 ruimtes
- Op aanvraag
- 117 slaapkamers
- 2 - 300 personen
-
Uniek hotel- en conferentiecentrum met sfeervol interieur
- Asperen
- 10 ruimtes
- €€€
- 64 slaapkamers
- 1 - 500 personen