Majestueuze Locatie aan de Boulevard
Wow-locatie aan zee voor een bijzondere (meerdaagse) vergadering of event in Den Haag
- Vergadering, Brainstorm, Training, Presentatie, Plenair, Borrel & Ontvangst, Private Dining, Teambuilding, Coaching, 1 op 1, Congres, Meerdaagse met Overnachting, Feest
- Den Haag, Zuid Holland , Scheveningen
- 8 ruimtes
- 2 - 1250 personen
- €
- 265 slaapkamers
- Klassiek, Luxury
- WIFI, Internet, Beamer, Scherm of projectiewand, Geluidsversterking, Microfoon, Airco
Ervaar de ultieme luxe van deze bijzondere vergaderlocatie, waar in principe alles mogelijk is! De vele, verschillende zalen met hun majestueuze uitstraling zullen een inspiratiebron zijn voor je vergadering, meeting, conferentie, brainstorm, of wat voor zakelijke bijeenkomst dan ook. Tussendoor kun je even lekker uitwaaien over de boulevard van Scheveningen. Geen zin om naar huis te gaan na een lange, geslaagde dag? Dan kun je hier ook lekker overnachten.
Mogelijkheden
De locatie beschikt over 8 prachtige zalen, die verschillen in grootte en capaciteit. Voor elke bijeenkomst is er wel een passende ruimte! Daarnaast is de locatie een officiële trouwlocatie en je kunt er ook blijven overnachten in een van de prachtige slaapkamers.
Wil je je verblijf op deze bijzondere locatie nog aangenamer maken? Neem dan zeker even de tijd om te genieten in de Spa & Beauty. Je wordt er verwend met een Finse sauna, infrarood-warmtecabine, stoombad en neveldouche. Even alle spieren losmaken? Laat je dan eens heerlijk masseren. Maar ook aan de handen en voeten is gedacht; die verdienen hun aandacht in de manicure- en pedicuresalon.
Activiteiten
Je bevindt je hier meteen aan de boulevard van Scheveningen, waar je tussen je bijeenkomst door eventueel even lekker kunt uitwaaien. Neem met lekker weer plaats op een van de vele terrassen en geniet van een drankje. Daarna even langs de winkeltjes en weer fris en fruitig aan de slag!
Ruimtes
De zalen van deze bijzondere locatie verschillen in grootte en sfeer. Afhankelijk van de omvang en het soort gezelschap waarmee je komt, kunnen de locatiehouders een geschikte ruimte aanraden. In de zalen kun je het volgende verwachten:
- - gratis wifi toegang
- - gratis gebruik van de aanwezige hardware (beamer, projectiescherm, dvd-speler en audioapparatuur op aanvraag)
- - voorzien van airconditioning
- - rolstoeltoegankelijk
- - rookvrij (er is een aparte rokerslounge)
- - catering vanuit de keuken van het restaurant
- - toegewijde service van het team
Onder de ruimtes staan verschillende arrangementen aangegeven waaruit je kunt kiezen; hier is de zaalhuur bij inbegrepen bij een groep vanaf 10 personen. Bij een groep met minder personen dient er wel zaalhuur betaald te worden. Overleg gerust met de locatie!
Openingstijden & dagdelen
-
Kleine lounge
Met een kleiner gezelschap ben je van harte welkom in deze gezellige lounge-ruimte. Uitkijkend op het plein en de monumentale Kurzaal is dit een geliefde plek voor een besloten (familie)diner of een vertrouwelijk gesprek.
De ruimte is 25m2 groot en de volgende opstellingen zijn mogelijk: Diner: 10 | U-vorm: 8
Capaciteit: 2-10 personen
-
Conversatiezaal
Deze zaal is onder andere de trots van het hotel. De blikvangers van deze zaal zijn ongetwijfeld de geslepen spiegels aan de wanden, maar ook de kroonluchters en het behang zorgen voor een elegante uitstraling. Het is een officiële trouwlocatie van de gemeente Den Haag en een geweldige plek voor besloten diners.
Deze zaal is 84m2 groot en er zijn verschillende opstellingen mogelijk: School: 40 | Theater: 80 | Diner: 60 | Receptie: 90 | U-vorm: 28
Aangegeven prijzen zijn vanaf prijzen.
Capaciteit: 2-90 personen
-
Boardroom
Deze ruimte is te combineren met de ernaast gelegen ruimte, waardoor deze veel gebruikt wordt als pauze- of receptieruimte. Grenst tevens aan het restaurant, wat de mogelijkheid geeft een combinatie te maken met de bar/loungeruimte.
De ruimte is 90m2 groot en er zijn verschillende opstellingen mogelijk: School: 20 | Theater: 40 | U-vorm: 12
Aangegeven prijzen zijn vanaf prijzen.
Capaciteit: 2-40 personen
-
Serre
Een wijds uitzicht over de Noordzee onder een spectaculair zeevogelplafond van Gerti Bierenbroodspot: deze plek zullen jij en je gasten zich zeker blijven herinneren. De serre is van oudsher de plek voor een kopje koffie of een high tea, maar er zijn natuurlijk veel meer mogelijkheden. Geef gerust je wensen door!
De serre is 140m2 groot en de volgende opstellingen zijn mogelijk: Diner: 70 | Receptie: 150
Aangegeven prijzen zijn vanaf prijzen.
Capaciteit: 2-150 personen
-
Balzaal
Dit is een van de mooiste zalen van deze vergaderlocatie. Oorspronkelijk gebruikt als balzaal, met zijn imposante kroonluchters, zuilen en een schouw in Rococo-stijl. Nu zorgen deze elementen nog steeds voor splendeur en gratie. Niet voor niets aangemerkt als officiële trouwlocatie, maar ook ideaal voor een stijlvol diner, receptie of expositie.
De zaal is 160m2 groot en de volgende opstellingen zijn mogelijk: School: 70 | Theater: 150 | Diner: 90 | Receptie: 130 | U-vorm: 50
Aangegeven prijzen zijn vanaf prijzen.
Capaciteit: 2-150 personen
-
Grote multifunctionele zaal
Direct achter het restaurant gelegen en uit te breiden met de Boardroom. Een grote zaal die door het gebrek aan daglicht zeer geschikt is voor presentaties of party's. Met het speciale lichtsysteem verander je de zaal in elke gewenste kleur. Met de Boardroom als ontvangst- of pauzeruimte heb je hier een hele prettige ruimte aan.
De zaal is 250m2 groot en er zijn verschillende opstellingen mogelijk: School: 120 | Theater: 260 | Diner: 190 | Receptie: 300 | U-vorm: 56
Aangegeven prijzen zijn vanaf prijzen.
Capaciteit: 2-300 personen
-
Grote evenementenruimte
Uitstekend toegerust voor de grotere evenementen. Met 640m2 met recht een balzaal te noemen en ook als zodanig te gebruiken. Het heeft een hydraulisch verstelbaar podium en een uitgebreid truss systeem aan het plafond. De zaal heeft meerdere in- en uitgangen en heeft een privé-terras met zeezicht. Ook geschikt voor grote diners, al dan niet met livemuziek.
Er zijn verschillende opstellingen mogelijk: School: 330 | Theater: 600 | Diner: 330 | Receptie: 650 | U-vorm: 80
Aangegeven prijzen zijn vanaf prijzen.
Capaciteit: 2-650 personen
-
Majestueuze balzaal
In deze prachtige majestueuze zaal is in principe alles mogelijk. Je kunt er dineren, dansen, concerten geven, tentoonstellen en recepties houden. Eventueel betrekken ze de galerij op de eerste etage erbij, die uitkijkt op de zaal. Of de uitstraling nou chique, trendy, zakelijk, artistiek of intiem moet zijn: met deze zaal kun je alle kanten op. En de prachtige plafondschilderingen krijgt je erbij cadeau.
De zaal is maar liefst 950m2 groot en de volgende opstellingen zijn mogelijk: Theater: 800 | Diner: 500 | Receptie: 1250
Aangegeven prijzen zijn vanaf prijzen.
Capaciteit: 2-1250 personen
Arrangementen
4-uurs deluxe arrangement
€51,50 p.p.
8-uurs deluxe arrangement
€74,00 p.p.
12-uurs deluxe arrangement
€111,00 p.p.
4-uurs superior arrangement
€61,00 p.p.
8-uurs superior arrangement
€83,50 p.p.
12-uurs superior arrangement
€120,50 p.p.
Hapjes & drankjes
Je kunt op deze locatie kiezen voor verschillende vergaderarrangementen waar al hapjes en drankjes bij inbegrepen zitten. Uiteraard zijn er ook andere mogelijkheden, zie hieronder een aantal opties!
-
Ontbijt
Uitgebreid ontbijtbuffet
€25,00 p.p.
-
Koffie-arrangement Deluxe (4 uur)
- Koekjes, meeting mints
- Onbeperkt koffie en thee
- Onbeperkt mineraalwater (plat en bruisend)
€15,00 p.p.
-
Koffie-arrangement Deluxe (8 uur)
- Koekjes, meeting mints
- Onbeperkt koffie en thee
- Onbeperkt mineraalwater (plat en bruisend)
€26,00 p.p.
-
Koffie-arrangement Superior (4 uur)
- Koekjes, meeting mints
- Handfruit
- Onbeperkt gebruik van koffie en thee
- Onbeperkt gebruik van frisdrank, mineraalwater (plat en bruisend)
€18,50 p.p.
-
Koffie-arrangement Superior (8 uur)
- Koekjes, meeting mints
- Handfruit
- Onbeperkt gebruik van koffie en thee
- Onbeperkt gebruik van frisdrank, mineraalwater (plat en bruisend)
€30,00 p.p.
-
Broodjeslunch
- Huisgemaakte soep
- Assortiment van luxe belegde broodjes
- De lunch wordt geserveerd in de door jou gehuurde zaal
- Drankjes tijdens broodjeslunch €4: jus d'orange, melk, karnemelk, koffie, thee
€17,50 p.p.
-
Refreshment package (4 uur)
- Koekjes, meeting mints
- Assortiment zoetigheden en fruit tijdens de ochtendpauze
- Onbeperkt koffie en thee
- Onbeperkt frisdrank, mineraalwater (plat en bruisend), verfrissend water met bijvoorbeeld citroen en munt
€21,50 p.p.
-
Refreshment package (8 uur)
- Koekjes, meeting mints
- Assortiment zoetigheden en fruit tijdens de ochtendpauze
- Hartige afternoon bite
- Onbeperkt koffie en thee
- Onbeperkt frisdrank, mineraalwater (plat en bruisend), verfrissend water met bijvoorbeeld citroen en munt
€39,00 p.p.
-
Lunch of diner Menu du Chef
In overleg wordt er een 2-, 3-, 4- of 5-gangen diner geserveerd. De aangegeven prijs is een vanaf-prijs.
€29,50 p.p.
-
Koffie & thee met friandises
Ter afsluiting van de lunch of het diner kun je genieten van een kopje koffie of thee. Hiervoor bereidt de patissier heerlijke huisgemaakte kleine zoetigheden.
€7,75 p.p.
-
Koffiebreak
- Koffie en thee
- Macarons
€8,75 p.p.
-
Chocolatebreak
- Chocoladefontein, marshmallows
- Chocoladefudge, bonbons, lolly's
€13,50 p.p.
-
Candybreak
- Fresh lemonade
- Grote weckpotten met spekkies, lolly's, drop, mini candy bars, zuurtjes
€9,50 p.p.
-
Borrelbreak
- Glas prosecco
- 3 amuses uit de keuken
€22,50 p.p.
-
Healthy break
- Fruit smoothie
- Boerenyoghurt met fruit en muesli
€12,50 p.p.
-
Quick lunch break
- Mini fruitsalade
- Sandwiches
- Kleine salade
- Broodje met Haagse Oervleeskroket
€15,00 p.p.
-
Dinerarrangement Deluxe
- Ontvangst met een glas prosecco en hors d'oeuvres (3 canapés du chef)
- Onbeperkte service van geselecteerde witte en rode wijnen tijdens het diner
- Onbeperkte service van mineraalwater, frisdrank en bier tijdens het diner
- Een fantastisch diner, het aantal gangen is door jou te bepalen
- Volledig opgedekte dinertafels met bloemen en menukaarten
Er is keuze uit een non-alcoholisch 3-gangen dinerarrangement of een 3-, 4- of 5-gangen dinerarrangement met dranken. De aangegeven prijs is een vanaf-prijs.
€110,00 p.p.
-
Buffetarrangement
- Onbeperkte service van vruchtensappen tijdens het diner
- Onbeperkte service van mineraalwater en frisdrank tijdens het diner
- Uitgebreid 3-gangen buffet Menu du Chef
- Koffie en thee met friandises ter afsluiting
- Volledig opgedekte dinertafels met bloemen
Er is ook een non-alcoholische variant mogelijk van dit arrangement, vraag gerust naar de mogelijkheden!
€135,00 p.p.
-
Walking dinner
- Ontvangst met een glas prosecco en een hapje
- 3-gangen diner Menu du Chef
- Tijdens het diner worden er geselecteerde witte en rode wijnen, mineraalwater, frisdranken en tapbier geschonken
- De diverse gangen zullen worden geserveerd in diverse ruimtes op de locatie.
- Koffie en thee met friandises ter afsluiting
- Op de verschillende plekken worden statafels en waar mogelijk kleine zitjes geplaatst
€140,00 p.p.
-
Cocktail-style dinner
- Ontvangst met een glas prosecco en hors d'oeuvres (3 canapés du chef)
- Onbeperkte service van geselecteerde witte en rode wijnen tijdens het diner
- Onbeperkte service van mineraalwater, frisdrank en bier tijdens het diner
- Verschillende warme en koude voorgerechten, diverse hoofdgerechten en een selectie van zoete en hartige desserts
- De gerechten zullen deels aan tafel worden geserveerd en deels op een buffet worden gepresenteerd
- Koffie en thee met friandises ter afsluiting
- Een combinatie van cocktailtafels en kleine zitjes
- Op de tafels worden bloemen geplaatst
€140,00 p.p.
-
Borrel
Er zijn verschillende invullingen mogelijk voor een borrel van 1, 2, 3 of 4 uur. Bespreek gerust je wensen! De aangegeven prijs is een vanaf-prijs.
€10,00 p.p.
Extra's
-
Overnachting
Wil je blijven slapen? Boek een heerlijke kamer. Prijzen op basis van beschikbaarheid. Geef aan hoeveel kamers je wilt boeken en de locatie komt bij je terug met een prijs op maat.
Op aanvraag
-
Huwelijksarrangement
Deze bijzondere locatie is uitstekend geschikt om een huwelijk te vieren. Het team zal ervoor zorgen dat het bij jou en je gasten aan niets ontbreekt. Het enige waar je je zorgen over hoeft te maken, is het weer!
- Ontvangst van gasten met koffie en thee (2 kopjes per persoon)
- Selectie van macarons
- Huwelijksceremonie in een vn de trouwzalen
- De zalen worden opgesteld in een trouwceremonie met wit linnen
- Na afloop van de ceremonie een toots op het bruidspaar met een glas bubbels en bruidstaart
Dit arrangement is alleen geldig voor groepen van minimaal 30 gasten.
€49,50 p.p.
Ligging & kaart
Parkeren
Als gast kun je gebruik maken van de valet parkingservice. Dit kost € 35,-. De capaciteit van de parkeerplaats is gelimiteerd en parkeren is daarom op basis van beschikbaarheid. Mocht je gebruik willen maken van deze service dan kun je dit aangeven bij je reservering. Parkeergarage BKS Parking Kurhaus is om de hoek, op drie minuten loopafstand. Het adres daarvan is Gevers Deynootplein 189.
Openbaar vervoer
De locatie is eenvoudig te bereiken met het openbaar vervoer. Tram 1 en 9 die beide zowel vertrekken van station Den Haag Hollands Spoor als Den Haag CS, stoppen recht voor de deur.
Aan de boulevard van Scheveningen, Den Haag!