Aan het Water
Vergaderen, borrelen en feesten in de jachthaven van Uitgeest
- Vergadering, Brainstorm, Training, Presentatie, Plenair, Borrel & Ontvangst, Private Dining, Teambuilding, Feest
- Uitgeest, Noord Holland
- 2 ruimtes
- 4 - 100 personen
- €€
- Vlakbij snelweg
- Design/Modern, Eigentijds
- WIFI, Internet, Beamer, Scherm of projectiewand
Op deze unieke vergaderlocatie kun je bijeenkomen met je collega’s op een jachthaven, omringd door water en een prachtig natuurgebied. Deze vergaderruimte is gevestigd in de bovenzaal van een restaurant dat grenst aan het Uitgeestermeer. Hier kun je vergaderen in nautische sferen en in een modern ingerichte en sfeervolle omgeving. Je hebt veel privacy, waardoor je met je collega’s in alle rust tot nieuwe inzichten kunt komen. Het interieur van de vergaderzaal is warm en modern met veel houten elementen. Je voelt je er meteen thuis!
Vanuit de vergaderruimte heb je een mooi uitzicht over het Uitgeestermeer en weilanden. Is dit uitzicht niet genoeg? Je kunt het meer ook van dichterbij bekijken tijdens een zeiltocht of rondvaart. Verder zijn er verschillende leuke activiteiten te boeken: een wijnproeverij of moeraswandeling behoren ook tot de mogelijkheden. Kortom, een prachtige locatie voor je vergadering, training, receptie, presentatie of brainstormsessie met veel mogelijkheden!
Mogelijkheden
Op deze unieke vergaderlocatie kun je bijeenkomen met je collega’s op een jachthaven, omringd door water en een prachtig natuurgebied. Deze fijne vergaderlocatie is geschikt voor een vergadering of training voor maximaal 30 personen. Wil je liever een presentatie geven? Dan kun je hier terecht met maximaal 60 personen. Een private dinner is hier ook mogelijk, je dineert dan heerlijk met maximaal 65 collega’s. Of geef een feest of receptie met uitzicht op het water (maximaal 100 personen)! Ben je met meer dan 100 personen? Huur het hele restaurant (beneden en boven) exclusief tot 250 personen.
De vergaderruimte bevindt zich op de bovenste verdieping van een restaurant. Het is een ruime zaal met veel ramen en meerdere tafels die op verschillende manieren opgesteld kunnen worden. Ook is er een comfortabele zithoek bij de open haard.
Het personeel van de locatie zorgt er graag voor dat het je aan niets ontbreekt. Er is een breed aanbod aan hapjes, drankjes, technische faciliteiten en leuke teambuildingsactiviteiten. Er is dus altijd wel iets passends voor je!
Activiteiten
Het personeel van deze nautische vergaderlocatie denkt graag met je mee over extra activiteiten. Zo kun je je vergadering, training of presentatie onderbreken met een wijnproeverij, een potje boerengolf of bijv. een workshop cocktails maken. Liever iets actiefs? Een moeraswandeling, rondvaart of kanotocht horen ook tot de mogelijkheden.
Ruimtes
Je reserveert deze vergaderlocatie exclusief, zodat je alle privacy en rust hebt om met je collega’s tot nieuwe inzichten te komen. De vergaderzaal is te huur voor een dag of een dagdeel.
Openingstijden & dagdelen
Deze vergaderlocatie is 7 dagen per week de gehele dag geopend.
-
De Bovenzaal
De vergaderruimte bevindt zich op de bovenste verdieping van een restaurant. Het is een ruime zaal met veel ramen en meerdere tafels die op verschillende manieren opgesteld kunnen worden. Ook is er een comfortabele zithoek bij de open haard.
In deze vergaderruimte zijn verschillende opstellingen mogelijk.
Vergadering of training: max. 30 personen | Presentatieopstelling: max. 60 personen | Dineropstelling: max. 65 personen | Feest- of receptieopstelling: max. 100 personen.
Capaciteit: 4-100 personen
Hapjes & drankjes
De hapjes en drankjes worden met alle plezier voor je verzorgd door het locatiepersoneel.
-
Onbeperkt koffie en thee
€9,50 p.p.
-
Werkontbijt
Croissants en luxe bolletjes met vleeswaren, filet americain, kaas, eieren, zoetigheid, melk en karnemelk.
€12,50 p.p.
-
Bolletjeslunch
Luxe bolletjes met fijne vleeswaren, verschillende kaassoorten, eieren, een wrap met kipfilet, melk en karnemelk.
€10,50 p.p.
-
Standaardlunch
Croissants en luxe bolletjes met fijne vleeswaren, diverse kaassoorten, eieren, kroketten, wrap met kipfilet , melk en karnemelk.
€12,00 p.p.
-
Luxe Lunch
Croissants en luxe bolletjes met diverse soorten vis, fijne vleeswaren, diverse kaassoorten, eieren, kroketten, wrap met zalm en bieslookkruidenkaas, melk, karnemelk en jus d’orange.
€17,50 p.p.
-
Diner A
Een heerlijk menu, bestaande uit drie gangen. Je kunt bij het hoofdgerecht kiezen uit drie gerechten.
- Soep van de dag
- Zalmfilet, gemarineerde runderspies of saté
- Petit dessert.
€25,00 p.p.
-
Diner B
Een heerlijk menu, bestaande uit drie gangen. Je kunt bij het voor- en hoofdgerecht kiezen uit verschillende gerechten.
- Carpaccio of gamba’s
- Gemarineerde runderspies, rollade van maiskip, of roodbaarsfilet
- Dessert.
€32,50 p.p.
-
Diner C
Een heerlijk menu, bestaande uit vier gangen. Je kunt bij het voor- en hoofdgerecht kiezen uit verschillende gerechten.
- Verschillende voorgerechten geserveerd op een etagère
- Rib eye, rollade van maiskip of vis van de dag
- Grand dessert
- Koffie of thee.
€38,50 p.p.
-
Diner D
Een heerlijk menu, bestaande uit zes gangen. Je kunt bij alle gangen kiezen uit verschillende gerechten.
- Verschillende voorgerechten geserveerd op een etagère
- Tomaten- of kreeftensoep
- Spoom
- Rib eye, Limburgs kloostervarken of vis van de dag
- Grand dessert deluxe
- Koffie of thee en likeur naar keuze.
€46,50 p.p.
-
Buffet vanaf 20 personen
Ben je met meer dan 20 personen? Dan kun je kiezen uit 4 verschillende buffetten. Vanaf 26 euro p.p.
€26,00 p.p.
-
High Wine
Bij deze culinaire rondreis geniet je samen met je collega’s van een verassende proeverij van vijf kleine gerechtjes met bij elk gerecht een bijpassende wijn.
Vanaf 4 personen kun je van dit heerlijke arrangement genieten. De gerechtjes zijn steeds anders, maar kunnen bijvoorbeeld bestaan uit zalm rouleaux, een minigarnalencocktail, gambaspiesjes, minicarpaccio en verschillende kaassoorten. Ideaal als afsluiting van je zakelijke bijeenkomst!
€22,50 p.p.
-
Lage Koffie
Lage Koffie is de variant van de locatie op de High Tea. Vanaf 20 personen kun je van een heerlijk hapje en drankje genieten! Je krijgt verschillende soorten sandwiches, een quiche, ragout, scones met room en jam, diverse hartige hapjes, bonbons, diverse soorten koekjes, muffins en donuts, en natuurlijk onbeperkt koffie en thee.
€21,50 p.p.
Faciliteiten
Het personeel van deze locatie doet er alles aan om alle zakelijke benodigdheden voor je te regelen. Wifi is gratis te gebruiken.
-
Flipover
€17,50 p.s.
-
Scherm
€17,50 p.s.
-
Beamer + scherm
€50,00 p.s.
Extra's
-
Moeraswandeling
Maak onder begeleiding van een boswachter een avontuurlijke wandeling door het natuurschoon van de omgeving! Je wordt ontvangen met koffie of thee en koek. De wandeling duurt circa 2 uur en aansluitend is er een 3-gangen diner waar je van kunt genieten. Deze activiteit is vanaf 10 personen te boeken.
€44,50 p.p.
-
Kanotocht
Neem je collega’s mee op een kanotocht door het prachtige natuurgebied tussen Uitgeest en Krommenie! Je wordt ontvangen met koffie of thee en koek, gaat één dagdeel kanoen en aansluitend kun je genieten van een heerlijk 3-gangendiner.
€40,50 p.p.
-
Skûtsjesilen
Jullie gaan op een Friese Skûtsjesilen op het Uitgeester- en Alkmaardermeer! Je kunt opstappen voor de deur van de vergaderlocatie en maakt vervolgens kennis met het echte zeilen. Je wordt ontvangen met koffie, thee en koek, gaat één dagdeel zeilen en aansluitend kun je genieten van een 3-gangendiner. Deze activiteit is te boeken met minimaal 10 personen.
€72,00 p.p.
Ligging & kaart
Deze vergaderlocatie ligt in Uitgeest, direct aan het Uitgeestermeer, tussen Zaandam en Alkmaar. Het is een prachtig, beschermd natuurgebied waar je mooie wandelingen, fietstochten of, uiteraard, rondvaarten kunt maken. Zaandam, Haarlem en Amsterdam zijn vanuit deze locatie binnen een half uurtje te bereiken met de auto.
Ook wat voor jou?
-
Vergaderen aan de Rand van een Prachtig Natuurgebied
- Uitgeest
- 2 ruimtes
- Op aanvraag
- Geen overnachting mogelijk
- 1 - 110 personen
-
Vergaderlocatie nabij Prachtig Duinenrijk
- Schoorl
- 6 ruimtes
- €€€
- 86 slaapkamers
- 2 - 140 personen
-
Stijlvol en Modern Vergaderen in Amsterdam-Zuid
- Amsterdam
- 8 ruimtes
- €€€€
- 6 - 500 personen