Typisch Oud Waterleidinggebouw als Vergader- of Eventlocatie

Typisch Oud Waterleidinggebouw als Vergader- of Eventlocatie

Leeuwarden

Deze locatie, gebouwd in 1964, stond vroeger bekend als een waterleidinggebouw en verlengstuk van de rechtbank. Sinds 2017 is de locatie omgetoverd tot een evenementenlocatie en zalencentrum, waar je ongestoord kunt vergaderen of bijeenkomen. Grappig weetje: een aantal jaren geleden is dit gebouw zelfs verkozen tot lelijkste gebouw van Leeuwarden! Echter, van binnen beschikt het pand over 12 verschillende, maar stuk voor stuk prachtige zalen.

Master data

12 rooms

2 - 200 guests

Possibilities

Organiseer hier een bijeenkomst voor een gezelschap van maximaal 200 personen! Denk bijvoorbeeld aan een bedrijfsfeest, presentatie of ontvangst in één van de twaalf verschillende zalen. De ruimtes variëren van workshopzalen tot aan een exclusieve boardroom of een plenaire zaal voor 150 personen. Verder denkt de locatie graag mee over een creatieve invulling voor jouw event of over de benodigde faciliteiten voor de bijeenkomst!

Rooms

Room name L B H qm
Studio Z 200
WA van Buren zaal 175
Oldehove suite 50
Bartleheim 50
Zuiderstraat suite 50
Bonkefeart zaal 25
Zaailand suite 25
Carrilon suite 25
Zone 200 100
The Bazement 100
Classroom II 80
Classroom I 40

Legend

Parliament

Standing

Rows

U-Shape

Block

Gala

Circle

Activities

Voor of na de bijeenkomst kun je het centrum van Leeuwarden verkennen of een bezoek brengen aan het Fries Museum dat op enkele minuten van de locatie ligt.

Opening times

De locatie is op maandag t/m vrijdag van 08:00 uur tot 18:00 uur geopend. In overleg ook in het weekend en op andere tijden.

Map details

Deze locatie bereik je met de auto vanaf de A31. Bij de locatie kun je tegen een betaald tarief parkeren. Ook zijn er enkele laadpalen voor elektrische auto's aanwezig. Verder is het ook mogelijk om de locatie met het openbaar vervoer te bereiken. Vanaf treinstation Leeuwarden, bushalte Zaailand en bushalte Beursplein bereik je de locatie binnen enkele minuten lopen.

See whats around

Static Map

Catering

Organic/Fairtrade/Locally Produced Catering

Steady Caterer

Equipment

Screen

WiFi

Beamer

Sound System and Microphone

Amenities

Exclusively Rentable

Natural Daylight

Barrier Free

Contemporary

Break-out Areas

Coaching Sessions

Commercial

Similar event locations like Typisch Oud Waterleidinggebouw als Vergader- of Eventlocatie in Leeuwarden